Strony internetowe

Obecność firmy w internecie to już nie wymóg estetyczny, lecz konieczność. Coraz większe grono użytkowników internetowych i coraz częstsze używanie komputera do załatwiania najbardziej prozaicznych spraw powodują, iż firma nie znajdująca się w sieci traci pozycję na rynku i przegrywa z konkurencją. Nie ważne czy jesteś małą firmą czy dużą korporacją. Wygląd i estetyka strony internetowej ma bezpośredni wpływ na postrzeganie twojej firmy przez klientów.

Naszym celem jest jak najtrafniej doradzić i stworzyć stronę, która najlepiej spełni oczekiwania naszych klientów. Doradzimy Ci w jakiej technologii stworzyć stronę i jak zadbać o to aby była ona atrakcyjna i wyróżniała się na tle konkurencji.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż nie ma dwóch takich samych stron internetowych. Niemniej jednak, od strony technicznej projekt może być mniej lub bardziej zaawansowany. Poniżej zamieszczamy przykłady, które mogą pomóc w wybraniu dla Państwa najlepszej i najkorzystniejszej oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb oraz we wstępnym oszacowaniu kosztów wykonania strony.

 


"Podstawowy"

Dla małych firm i organizacji, osób prywatnych, które nie przewidują częstych zmian na stronie.

Zawiera baner, szablon graficzny z niewielką ilością grafiki oraz do 5 podstron z wykorzystaniem tego samego motywu graficznego.

Wykonanie w technologi: html i php, flash (opcjonalnie).

Przykład: http://www.trans-raczek.pl


"Rozszerzony"

Dla małych firm i organizacji, osób prywatnych, które potrzebują mieć możliwość łatwej aktualizacji treści na stronie z wykorzystaniem panelu administracyjnego i edytora tekstu.

Zawiera baner, szablon graficzny z umiarkowaną ilością grafiki oraz do 10 podstron z wykorzystaniem tego samego motywu graficznego.

Wykonanie w technologi: html, php, mysql, cms, flash (opcjonalnie).

Przykład: http://www.annakorcz.pl

"Zaawansowany"

Dla średnich firm i organizacji, które potrzebują na stronie umieścić nie tylko informacje o sobie, ale również potrzebują łatwo zarządzalnych komponentów, które wzbogacą treść strony np: galeria zdjęć, zbiór plików do ściągnięcia, katalog linków, ankiety, formularze itp.

Zawiera baner, szablon graficzny z umiarkowaną ilością grafiki i animowanym menu, do 20 podstron z wykorzystaniem tego samego motywu graficznego, gotowe komponenty według życzenia.

Wykonanie w technologi: html, php, mysql, cms, java script, flash (opcjonalnie).

Przykład: http://www.comtegra.pl

"Profesjonalny"

Dla średnich oraz dużych firm i organizacji, które potrzebują dużego serwisu internetowego, ze znaczną ilością komponentów, również pisanych bądź modyfikowanych bezpośrednio pod potrzeby klienta oraz z zaawansowaną grafiką i animacjami wykonanymi przez profesjonalnalistów.

Zawiera kilka banerów (również reklamowych do umieszczenia na stronie partnerów), szablon graficzny z możliwością zmiany na różnych podstronach, dużą ilość grafiki i animacji, dużo komponentów to umieszczania materiałów na stronie oraz do współtworzenia serwisu przez internautów np galerie użytkowników, komentarze do artykułów, zamieszczanie informacji i ogłoszeń itp.

Wykonanie w technologi: html, php, mysql, cms, java script, flash, programowanie.

Przykład: http://www.roverki.pl

 

Wykonano przez "HelpNet" 2010